Telefon: +48 662 637 066 | E-mail: fitstars@fitstars.pl

 

Odpowiedzialność

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje prezentowane w naszym serwisie internetowym były rzetelne i aktualne, niemniej jednak zawsze pozostaje ryzyko pojawienia się błędów. Ryzyko wynikające z podejmowania decyzji na podstawie informacji zamieszczonych w naszym serwisie oraz ewentualna odpowiedzialność za nie spoczywa wyłącznie na użytkowniku serwisu. FITSTARS nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody będące wynikiem korzystania z niniejszego serwisu internetowego. Prezentowane w naszym serwisie produkty, usługi itp. nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

 

Prawa autorskie

Żadna część serwisu internetowego www.fitstars.pl nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana, elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej pisemnej zgody właścicieli firmy FITSTARS. Wszystkie znaki firmowe i towarowe użyte w prezentowanych stronach należą do ich właścicieli i służą wyłącznie jako prezentacja.

 

Ochrona danych osobowych

Użytkownikom naszego serwisu zapewniamy ochronę i poszanowanie ich prywatności. Wszelkie dane, które otrzymujemy w ramach: rekrutacji pracowników, kontaktów z użytkownikami serwisu poprzez formularz zapytania do FITSTARS, informowania użytkowników o nowościach w ofercie itp., poprzez zgłoszenie zawierające adres e-mail, podlegają ochronie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Każdy użytkownik ma prawo żądać wprowadzenia zmiany lub usunięcia uprzednio udostępnionych nam danych osobowych wysyłając wiadomość e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Siedziba firmy

FITSTARS
ul. Łużycka 32/9
11-040 Dobre Miasto

Telefon | E-mail

Telefon: +48 662 637 066
E-mail: fitstars@fitstars.pl

Nip | Regon

NIP: 739-280-84-78
REGON: 281426824

Konto bankowe

Bank Ochrony Środowiska
20 1540 1072 3107 5023 3070 0001