Telefon: +48 662 637 066 | E-mail: fitstars@fitstars.pl

 

 • TRENINGI PERSONALNE

Układanie planów treningowych. Podejście indywidualne do podopiecznego, ocena postawy ciała, badania składu masy ciała, opieka trenerska. Trening odbywają się w Olsztynie: Body Perfect ul. Kętrzyńskiego 5 oraz Siłownia w Pływalni UWM ul. Tuwima 9 Olsztyn

 • DIETA ON-LINE

Plany żywieniowe, konsultacje żywieniowe.

 • TRENING ON-LINE

Spersonalizowany godzinny trening personalny z zakresu (Szkoła pleców,Treningi redukcyjne(Płaski brzuch,Tabata,HIIT) dopasowany do podopiecznego. Wystarczy posiadać profil na FB, nie potrzebujemy sprzętu, jedynie maty, ręcznika i wygodnego stroju. Płatność przelewem na numer konta.

 • ROZCIĄGANIE I RELAKSACJA

Ćwiczenia rozciągające mające na celu przywrócenie prawidłowych zakresów ruchu w naszym ciele. Połączone z technikami relaksu,nauką oddechu. Przy relaksującej muzyce, która pozwoli nam wyciszyć ciało i umysł.

 • PŁASKI BRZUCH

Zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie mięśni brzucha. Zajęcia składają się z części wstępnej – cardio, która ma na celu podniesienie tętna w celu spalania tkanki tłuszczowej. Natomiast druga część zajęć to intensywne ćwiczenia na mięśnie brzucha wykonywane seriami. Całość zajęć zakończona jest krótkim stretchingiem.

 
 • SENIOR FIT

Zajęcia mające na celu poprawę motoryki ruchu osób starszych, ćwiczenia dostosowane do możliwości osób ćwiczących. Nastawione na poprawę ruchomości stawowej, wzmocnienie wszystkich grup mięśniowych.

 
 • CROSSPOWER

To trening wytrzymałościowo-siłowy. Oparty jest na intensywnych i zróżnicowanych ćwiczeniach, a jego celem jest osiągnięcie lepszej ogólnej kondycji sportowej i wytrzymałości. Na poszczególnych stacjach ćwiczący wykonuje ćwiczenia w tempie na czas, zmienność ćwiczeń powoduje wzrost wytrzymałości i rozwój tkanki mięśniowej przy redukcji tłuszczowej.

 
 • PILATES

Pilates jest przede wszystkim wzmacnianiem mięśni ciała, ze szczególnym uwzględnieniem wewnętrznych mięśni tułowia. Jest to także technika ułożenia ciała w trakcie ćwiczeń, a jej celem jest nauczanie ludzi świadomego używania mięśni, które odpowiadają za stabilizację w trakcie wykonywania konkretnego ruchu. Pilates wzmacnia słabe i zaniedbane na zwykłych zajęciach mięśnie. Jedyną rzeczą jakiej "nie dają" te zajęcia to efekt zmęczonego serca.

 
 • STEP

Zajęcia głównie kondycyjne. Wchodzenie i schodzenie ze stepu angażuje szczególnie mięśnie pośladkowe i uda dzięki czemu jest doskonałym sposobem na modelowanie bioder i pośladków. Trening jest wyjątkowo atrakcyjny i urozmaicony ze względu na niezliczoną ilość kombinacji jaką można wykonać na stepie.

 
 • BIODRA UDA POŚLADKI

Siłowa forma wzmacniająca dolne partie mięśniowe: biodra, uda i pośladki. Zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, a część główna składa się ze statycznych ćwiczeń o średnim zakresie ruchu. Zajęcia składają się z prostych układów choreograficznych wykonywanych w rytm muzyki. Podczas ćwiczeń wykorzystuje się dodatkowe obciążenie w postaci ciężarków, stepów, taśm gumowych i ekspanderów. Idealny trening dla wszystkich, którzy pragną mieć płaski brzuch, smukłe uda i jędrne pośladki !!!

 
 • TBC

(ang. Total Body Conditioning), zajęcia wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe oraz poprawiające ogólną kondycję fizyczną; obejmują kompleksowy zestaw ćwiczeń bez lub z użyciem przyborów. W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy, bez względu na wiek, płeć i wydolność fizyczną.

 
 • BOLLYWOOD

Indyjski taniec brzucha, w którym ilość kombinacji i inspiracji jest nieograniczona. Na zajęciach znajdziesz elementy indyjskich tańców klasycznych i udowych w przeróżnych kombinacjach i choreografiach nawiązujących do indyjskich filmów. Na zajęcia możesz założyć swoje ulubione stroje indyjskie i nakleić na czoło ozdobę bindi oraz indyjski tatuaż na dłoń lub stopę.

 
 • SZKOŁA PLECÓW

To zajęcia mające na celu profilaktykę chorób kręgosłupa, wpływają korzystnie na jego elastyczność, a także zmniejszają dolegliwości bólowe. Zajęcia polegają na wzmacnianiu mięśni pleców, obręczy barkowej, rąk a także mięśni brzucha za pomocą prostych ćwiczeń, z zastosowaniem piłek i ciężarków przy spokojnej muzyce. Po części wzmacniającej następuje stretching - rozciąganie, głównie mięśni nóg oraz bioder. W zajęcia wplatane są elementy pilatesu oraz jogi, a uczestnicy uczeni są jak zachować prawidłową postawę ciała poprzez ustawienie bioder oraz napięcie mięśni głębokich tułowia (core muscle).

 
 • TRENING Z KRZESŁEM

To połączenie treningu tanecznego i wzmacniającego. Program, który pozwala na wzmocnienie i ujędrnienie ciała, intensyfikując trening cardio. Trening, dzięki wykorzystaniu krzesła pozwala wzmocnić brzuch i górną część ciała, jak również ujędrnić pośladki. W zajęciach ważne jest świadome napinanie mięśni. Program ten gwarantuje uczestnikom bezpieczny, efektywny i całkowicie nowy trening całego ciała! Rytm tańca będący podstawą zajęć sprawia, że uczestnicy bardzo dobrze się bawią i z ochotą wracają na kolejne zajęcia.

 
 • TABATA

Trening, który pomaga spalić tkankę tłuszczową oraz poprawia wydolność organizmu. Jest tylko jedna zasada: należy ćwiczyć bardzo szybko, nie odpuszczając sobie i nie wydłużając przerw. To skuteczny sposób na spalenie tkanki tłuszczowej i podkręcenie metabolizmu. Metoda dr. Tabaty pozwala spalić nawet trzykrotnie więcej tłuszczu w porównaniu do tradycyjnych ćwiczeń aerobowych. Taki efekt uzyskujemy poprzez utrzymujący się po zakończonym treningu podwyższony metabolizm kwasów tłuszczowych. Trening Tabata to interwał: ćwiczymy przez 20 sekund przez 10 odpoczywamy. W ciągu 20 sekund robimy tyle powtórzeń jednego ćwiczenia, ile tylko jesteśmy w stanie. Im szybciej, tym lepiej. Ale nie może być to ćwiczenie przypadkowe, powinno być ono intensywne, angażujące jak najwięcej części ciała, a przez to jak najwięcej mięśni.

 
 • HIIT

(ang. High Intensity Interval Training) forma strategii treningu fizycznego polegająca na przeplataniu krótkich okresów bardzo intensywnego wysiłku krótkimi okresami umiarkowanego wysiłku. Typowy czas trwania całego treningu HIIT wynosi od 20 min do 45 min. Badania pokazują, że w porównaniu do klasycznych ćwiczeń aerobowych trening interwałowy prowadzi do spalenia nawet do trzech razy większej ilości tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym o połowę mniejszym wysiłku energetycznym i ponad połowę krótszym czasie treningu. Różnica w stosunku do typowych ćwiczeń aerobowych polega przede wszystkim na intensywności.

 • PILOXING

Trening łączący elementy Pilates ze sztukami walki takimi jak np. boks. Energetyczny i stabilizujący. Możesz stracić około 600 kcal w 60 min.

Siedziba firmy

FITSTARS
ul. Łużycka 32/9
11-040 Dobre Miasto

Telefon | E-mail

Telefon: +48 662 637 066
E-mail: fitstars@fitstars.pl

Nip | Regon

NIP: 739-280-84-78
REGON: 281426824

Konto bankowe

Bank Ochrony Środowiska
20 1540 1072 3107 5023 3070 0001